מאמרים

חברות השמה לאקדמאים

אז עברתם את המבחנים ואת הקשיים, שילמתם ממיטב כספכם ולאחר מספר שנים הגעתם אל התואר הנכסף, אך מה כעת? כיצד להתחיל ולמצוא עבודה? אנחנו בפיינלי המתמחים בגיוס עובדים פתחנו מסלול במיוחד בשבילכם, האקדמאים, מסלול השמה לאקדמאים.

הבעיה הראשונה בה תיתקלו בעת חיפוש עבודה היא חוסר האפשרות לסנן מהמגוון העצום של המשרות המוצעות כיום בשוק לכאלו המתאימות לכישורים שלכם בתור אקדמאים. רוב האקדמאים היוצאים היום לשוק רכשו סט כישורים ייחודי (כל אקדמאי במקצועו הוא) בין אם בלימודים או במהלך תקופת עבודתם. חיפוש העבודה לאקדמאים הפך להיות מורכב אף יותר בתחומי ההיי-טק והאלקטרוניקה שכן החברות פזורות בכל הארץ וחיפוש עבודה בפריפריה שונה בתכלית מחיפוש עבודה במרכז הארץ. על מנת לחסוך מהזמן של המועמד והן של המראיין והן על מנת למנוע אי התאמה בין דרישות התפקיד לבין יכולתו והישגיו של המועמד קמו חברות השמה לאקדמאים אשר מטרתן היא בודדה מציאת התאמה מושלמת בין האקדמאי לבין מקום העבודה!

 מהאקדמיה אל שוק העבודה

כאשר עוסקים בהשמה לאקדמאים חלקן של חברות ההשמה הינו הכרחי. תהליך ההשמה אשר מאופיין באבחונים תעסוקתיים מאפשרים לאקדמאי לנהל קריירה ארוכה, מבטיחה ומוצלחת. בעולמו כיום זה כבר לא מספיק להתעניין ולחפש באתרים המציעים עבודה, אלא גם באתרים של חברות ההשמה עצמם שם ניתן למצוא לרוב משרות. בניגוד לדרכים הרגילות לחיפוש עבודה, העזרותם של אקדמאים בחברת השמה מאפשר להם חיסכון בזמן ובכסף. בסופו של יום שני הצדדים יוצאים מרוצים, כאשר לאקדמאי יש משרה ההולמת את יכולתיו ואת מעמדו בשוק העבודה ולמעסיק ענו על הצרכים שהיו מציאת עובד בעל נתונים מסויימים.

הבליטו את יתרונותיכם

כאקדמאים יש לכם יתרונות רבים על פני אנשים אשר לא עברו את אותו המסלול, אך עליכם להבליט ולהאיר את יתרונות אלו במהלך ריאיונות העבודה. חיפוש עבודה בדרך הרגילה והנורמטיבית בשוק היא התחלה טובה וחברות ההשמה מהוות חלק אינטגראלי בתהליך. תהליך השמת אקדמאים יכול להתרחש בזמן שאתם קרבים לסיום התואר, או לאחריו. גם מצד המעסיקים ניתן לראות ביקוש גודל והולך לאנשים בעלי תואר ואם אתם מתעניינים בתהליך השמת אקדמאים על מנת לחסוך את הזמן והכסף במרדף אחר עבודה, חברת השמה לאקדמאים יכולה להוות את הפתרון המושלם עבורכם.

באתר שלנו תוכלו למצוא שלל עצות וטיפים להתנהלות בריאיונות עבודה על מנת להבטיח את מיקסום סיכוייכם לקבל את התפקיד בו אתם חושקים.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם פיינלי, חברת השמה לאקדמאים על מנת להיכנס לשוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר