מאמרים

חברות השמה לבכירים

בכירים אשר מחפשים עבודה חדשה יודעים כי הדרך הקצרה אל המשרה החדשה עוברת דרך חברות השמה לבכירים. הסיבה לשמה זקוק בכיר לחברת השמה

חברות ההשמה הן הפתרון הטוב ביותר לבכיר

רק דרך חברות השמה לבכירים יכול הבכיר להבטיח כי יופנו למשרות שהולמות את מלוא כישוריו ויכולותיו. במילים אחרות שירות זה נועד להבטיח קריירה מוצלחת בין אם מדובר בקריירה ראשונה, שניה או אפילו שלישית. כיום השמת עובדים מהווה חלק אינטגראלי מהקשר בין ארגונים למחפשיי עבודה וזוהי הסיבה לפופולאריות הגבוהה להם זוכים שירותיי השמה.

ישנן דרכים רבות לבצע השמה לבכירים אשר העיקרית בינהן היא אבחון תעסוקתי. בעת פניה אל בכירים אשר נמצאים בסטטוס “מחפשיי עבודה” עוברים אלה אבחון תעסוקתי מלא אשר מנותח על ידי בעלי מקצוע אשר הוכשרו לכך. אבחון תעסוקתי הכרחי לצורך מציאת משרות לבכירים וזהו כלי נפוץ בתחומים כמו ההיי-טק. על חברות השמה להיי-טק  להצטייד בכלים המתאימים מאחר והשמה מקצועית שונה מהשמות אחרות ומחייבות לא רק את כלי האבחון המאתימים, אלא גם את דרישות המעסיקים.

מה מייחד חברות השמה לבכירים?

חברות השמה לבכירים מתבססות על אבחון יסודי ומלא של הבכיר, מיון וטיפול מלא. מעבר לכך, חברות השמה לבכירים משרתות לקוחות עתירי כישורים ועל כן עליהן להיות מקצועיות ככל האפשר. הבדל נוסף בין חברות השמה לבכירים לבין חברות השמה רגילות הוא הסודיות הגבוהה להן הן מתחייבות בבואן לדאוג להשמת בכיר. סודיות הינה מרכיב חשוב שאין לזלזל בו כאשר באים במגע עם דרגים גבוהים בארגונים.

המיון המתבצע על ידי חברות השמה לבכירים מתבצע בראש ובראשונה לפי רצונותיו של המועמד וזאת על מנת לחסוך זמן יקר. חיפוש ממוקד הינו עיקרון חשוב שעל פיו עובדות חברות השמה לבכירים. התהליך מגיע לסיומו אך ורק באיוש מוצלח של הבכיר את המשרה הפנויה לשביעות רצונו.

להפקיד את הקריירה בידיים המקצועיות והנכונות

השמת בכירים היא תוצאה של תהליך מדויק, אמין ומקצועי. כאשר בכיר פונה לחברת השמה עליו להיות בטוח ולהאמין כי הוא עושה את הבחירה הנכונה לקריירה שלו ועליהם לסמוך על המאבחנים ועל אבחנותיהם. זהו תהליך המצריך אמון מצד הבכיר.

פיינלי השמת בכירים מתמחה בהשמת, גיוס בכירים ובליווים עד לרגע מציאת המשרה הנכספת לשביעות רצונם של לקוחותינו.

צור קשר עוד היום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר