שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

1. מה מבדיל אתכם מחברות השמה אחרות/מוכרות?

מה שמבדיל אותנו ,זו ההכרות מקרוב עם חברות קטנות ובינוניות וההבנה העמוקה, של איך ארגונים קטנים-בינוניים עובדים. מה הצרכים שלהם, מה החוזקות והחולשות שלהם. ההבנת החשיבות של כל עובד למערכת והידיעה שחוסר בעובד או קבלת עובד לא מתאים, יכולה להוציא את כל המערכת מאיזון ותפקוד אופטמאלי.

מעבר לכך אנו נותנות לכל לקוח שלנו יחס אישי, חם ומקיף!

אנו לומדות ומכירות אותו ברמה האישית וברמה הארגונית, התרבותית והתקשורתית ובכך יודעות ללוות אותו טוב יותר! אנו מזהות ומכירות את ה”שריטות” שלו, את סגנון התקשורת וההתנהגות שלו ואת המקום בו נמצאת החברה ואת כוון ההתפתחות שלה. ורק אז מתחילות לחפש את ההתאמה המדויקת לחברה.

2. למיין ולראיין אני יכול לבד, למה אני צריך אתכם, למה להוציא על זה כסף?

כל נושא גיוס עובד ושילוב עובד חדש בחברה, זה בעיקר עניין של השקעת משאבים, זמן כסף ואנרגיות.

נכון שרוב האנשים חושבים שהם יודעים למיין ולסנן לבד, אבל דווקא השלב הזה בתהליך יכול לקחת זמן רב יותר מהמתכונן ולגרום לך לתלוש הכי הרבה שיערות…

אין סיבה שתצטרך להתמודד עם עשרות ולפעמים מאות מועמדים, שלרוב שרבים מהם אינם רלוונטיים כלל!

אך מעבר לעניין של השקעת זמן רב בפרסום, סינון, זימון, ראיונות אין סופים, קיים העניין המקצועי- היכולת לדעת מה לחפש בכדי לדעת מה למצוא. היכולת לראיין ולאבחן לא רק באופן אינטואיטיבי אלא באופן שיטתי ומדויק ומובהק לצרכי התפקיד, החברה ובהתאמה לך ולמנהל בפועל לחברה ולשלב בו היא נמצאת.

3. איך ייתכן שאתם לא מתמחים בתחומי עיסוק מסוימים?

המיקוד שלנו הוא בחברות קטנות ובינוניות, לא כל עובד מתאים לעבוד בחברה קטנה ובינונית, יש עניין קריטי בהתאמה וגיסו עובד לחברה קטנה-בינונית.

לסוג זה של חברות, יש שם אנרגיה אחרת, קצב אחר, סוג הדרכה והטמעה שונה, יש מקום ניכר למחויבות ולנאמנות לראש הגדול ולצורך להרגיש חלק ושותפות.

ההתמחות שלנו  היא באבחון וניתוח סגנונות תקשורת והתנהגות של מועמדים- לכל תחום עיסוק. וצברנו נסיון רב במגוון רחב של תחומים.

יש לדעת למפות ולזהות מה הסגנון הנכון ואיך לאבחן אותו. חשובה ההתאמה ברמה זו לצד זאת שיקולים של מקצועיות וניסיון תמיד מהווים תפקיד.

4. אני עובד עם חברת השמה כבר, למה עוד אחת?

קודם כל תנסה ותבין לבד. 🙂 מהאתר מהכתוב בו ואם תחוש, כי חשוב לך שנבין, נכיר, נלמד אותך, את צרכיך את יעדי החברה ומטרות החברה, נשמח להגיע עד אליך.

אם אתה מבין את משמעות של ללכת איתך צעד אחר צעד, את כל התהליך

משלב הבניית פרופיל התפקיד ופרופיל המועמד, דיוקם, פרסום סינון התאמה לווי אנחנו שם!
אם אתה רוצה שותף לתהליך גיוס והטמעת עובדים, יועץ מקצוען שיכול להראות לך, להציע לך, לשמור עליך לדאוג לאינטרסים שלך, לייצג אותך נאמנה אנחנו כאן!

השירות שאנחנו נותנות הוא לא ל MASS MARKET, או לווי בוטיק.

המדד הוא לא כמות קורות החיים, המדד הוא האיכות, הבנה עמוקה שלנו אותך ואת צרכי החברה שלך

ומתוך כך בחירה  מדויקת של האנשים שנכונים לך!

אנו הזרוע הביצועית, הראש החושב והפה שלך בעולם התעסוקה.
מעבר לכך אין לך מה להפסיד. לא גייסת לא שילמת!

5. מה אני עושה עם עובד עזב/מועזב כמה ימים אחרי תקופת האחריות?

אנחנו לא הולכים לשום מקום.

כל מקרה כזה צריך להיבדק לגופו ואין ספק שניקח חלק ונבוא לקראת בהמשך התהליך.

אנו מחפשים ורוצים להיות שותפים לטווח ארוך.

אנו רוצים להיות עבורך מתוך הבנת הסיכונים והחששות הכי גדולים של חברות קטנות ובינוניות.

אנו מאמינים בגישת הניצחון ההדדי ואם אתה לא תחוש ככה ההפסד יהיה בראש ובראשונה שלנו!

6. מדוע אתם משלבים בתהליך ראיון טלפוני?

את ההתמחות שלנו רכשנו ע”י ד”ר קוגוס מאוסטרליה ואנו מייצגים באופן בלעדי בארץ את שאלוני MY-PROFILE, אוסטרליה ארץ רחבת ידיים, ובה היה צריך למצוא פתרון למרחקים הגאוגרפים. פתרון שיהיה מספיק עמוק ומדויק, דבר שמתאפשר היום עם משלבים את הכלים הטכנולוגים הקיימים והבנה עמוקה באבחון וראיון אנשים.

פיתוח מומחיות בזיהוי סגנונות התנהגות ותקשורת ושימוש בכלים תומכים נסיון עשיר במאות סוגי ארגונים עבודה עם עשרות דרגות ניהול וחקירת שוק החברות הקטנות והבינוניות הם הנוסחה המנצחת שלנו.

הגישה שלנו מבוססת שיחות טלפוניות מעמיקות, שנכתבות ונבנות מראש לפי פורמט ומבוססות על ניתוח התפקיד החברה ואנשיה מה שמביא לכך שבמהלך השיחות,  אנו מגיעות לרמות אבחון מאוד גבוהות,

אנו יודעות ליצור ולהשתמש בזה בכדי ליצור פתיחות גדולה מזו של שיחה פנים אל פנים!

במידה והתפקיד מצריך הופעה מסוימת ניתן לבקש מהמועמדים תמונה.

לפני כל פנייה ופתיחת משרה אנו מקימים סט שאלות עמוק המקיף את כלל צרכי התפקיד והחברה ומשלבים אותו גם בראיונות ממליצים והפעלת כלי אבחון במידת הצורך.

יש לך שאלות נוספות שלא קיבלת עליהן תשובה כאן צור קשר או שלח את השאלה ונשמח לענות